На Київщині рятувальники ліквідували залишки російської ракети

На Київщині рятувальники ліквідували залишки російської ракети

Фото: ДСНС Рятувальники знищили залишки російської ракети

Використавши піротехнічну машину важкого типу, рятувальники Київської області виявили та ліквідували залишки ворожої ракети Х-55.

Рятувальники Київської області виявили та ліквідували залишки російської ракети Х-55. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Facebook.
  «Днями в одному із селищ Київської області піротехніки Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили крилату ракету Х-55», — йдеться у повідомленні.
  Ракету було вилучено та транспортовано на спецполігон за допомогою піротехнічної машини важкого типу. Там за допомогою керованого вибуху залишки ракети було ліквідовано.
  «Пам’ятайте: під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони можуть вибухнути будь-якої миті. Те, що здається частиною, уламком також може містити заряд і бути небезпечним. Не підбирайте такі «трофеї» та довірте справу фахівцям», — додали в ДСНС.

Нагадаємо, 28 квітня під час масштабної повітряної тривоги звуки вибухів пролунали в Києві. Внаслідок падіння уламків збитих ворожих ракет в Оболонському районі столиці було пошкоджено локальну лінію електромереж та дорожнє покриття.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua