На Київщину чекають більш тривалі відключення світла

На Київщину чекають більш тривалі відключення світла

Фото: ГСЧС Пожежу на пошкодженому енергооб’єкті на Київщині ліквідували

Раніше запроваджені графіки відключення електрики вже не актуальні. Без світла може залишитися майже пів-Києва.

Внаслідок удару окупантів у ніч на 27 жовтня низку критичних об’єктів Київської області виведено з ладу, повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Необхідно готуватися до екстрених відключень електрики на невизначений термін. Фахівці вживають необхідних заходів для ліквідації наслідків обстрілу. Усі працюють на своїх місцях у режимі нон-стоп», — написав Кулеба у телеграм.

Він закликав помірно споживати електроенергію, особливо в пікові години. «Це вимушений крок щодо стабілізації ситуації», — наголосив Кулеба.

У свою чергу постачальник електроенергії компанія YASNO повідомляє, що дефіцит потужності у столиці Києві та області може стосуватися більшої кількості споживачів. «Дефіцит е/е у Києві може становити 30%», — пояснили в компанії.

«Зазвичай Київ споживає 1000-1200 МВт. Зараз орієнтовна потужність складає 600-800 МВт. Тобто майже пів-Києва може залишитися без світла», — пояснили в YASNO.

Компанія попередила, що оператори системи розподілу обмежуватимуть споживання електроенергії, щоб не допустити повного знеструмлення.

«На жаль, відключення будуть тривалішими і стосуватимуться значно більшої кількості споживачів. Графіки ймовірних стабілізаційних відключень поки не актуальні», — пояснили в компанії.

«Спеціальні служби вже працюють над відновленням атакованих ворогом об’єктів», — додали в YASNO.

Нагадаємо, після нічних ударів РФ Укренерго повідомило, що через пошкодження енергетичної інфраструктури обмеження електропостачання запровадили у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

Укренерго два дні поспіль застосовувало графіки обмеження для промислових та інших споживачів на усій території України.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua