Оголошено підозру екскомандиру, який «відрядив» бійців «на службу» до КМВА

Оголошено підозру екскомандиру, який "відрядив" бійців "на службу" до КМВА

Фото: ДБР Екскомандир частини ТрО отримав повідомлення про підозру

Солдати однієї з військових частин, троє з яких мають статус столичних депутатів, а ще один — помічник депутата Київради, цілий рік не з’являлися на військову службу.

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому командиру однієї з військових частин ТРО, який перевищив свої службові повноваження і відрядив військовослужбовців на службу до Київської міської ради. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Встановлено, що солдати однієї з військових частин, троє з яких мають статус столичних депутатів, а ще один — помічник депутата Київради, протягом року не з’являлися на військову службу. Підставою для цього стало те, що їхній командир видав наказ про відрядження цих військовослужбовців для проходження служби в Київській міській військовій адміністрації», — йдеться у повідмоленні.

Повідомляється також, що депутати, не з’являючись на місці військової служби, навіть отримували грошове забезпечення із частини, де нібито проходили службу.

Екскомандиру повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень вчинені в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Раніше повідомлялося, що ДБР оголосило підозри про ухиляння від військової служби згаданим депутатам Київради.

Повідомлялося також, що поліція Київської області отримала понад 6000 заяв про розшук ухилянтів. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua