Поліція Києва знайшла адміністраторів каналів руху Редан

Поліція Києва знайшла адміністраторів каналів руху Редан

Фото: Нацполиция Украины Поліція заблокувала чергові канали Редан в Україні

Підбурювачами виявились 15-річна дівчина, яка «заради хайпу» створила відповідну групу в соцмережі, та 14-річний хлопець.

Поліцейські Києва викрили двох адміністраторів Telegram-каналів молодіжного руху ПВК Редан, спрямованого на дестабілізацію ситуації в країні, повідомила прес-служба поліції у середу, 1 березня.

Правоохоронці встановили, що днями у Дарницькому районі столиці біля одного із торгових центрів планувалася зустріч підлітків неформального руху та їхніх опонентів. Щоб запобігти конфлікту та бійці, поліція оперативно встановила організаторів зустрічі — адміністраторів груп у соціальній мережі.

Підбурювачами виявилися 15-річна киянка, яка «заради хайпу» створила в соціальній мережі групу для шанувальників субкультури, що прийшла з РФ, і 14-річний хлопець — адміністратор іншої групи в Telegram-каналі, який закликав однолітків до масової бійки.

Поліція заблокувала канали, якими поширювалася інформація про зустріч «реданівців». З підлітками та батьками було проведено профілактичні бесіди.

Раніше повідомлялося, що на сьогоднішній день у різних регіонах України відбулися вже 41 збори молоді в рамках руху ПВК Редан.

ПВК Редан. Російська субкультура дійшла до України

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua