Популярні добавки для здоров"я та довголіття

Щоби забезпечити гарне самопочуття, потрібно дотримуватися раціонального харчування, слідкувати за графіком відпочинку, проводити достатньо часу на свіжому повітрі. Проте не завжди тільки ці фактори здатні створити нашому організму повноцінну підтримку. Саме тому, важливо збагачувати щоденний раціон препаратами, що містять вітаміни та мікроелементи. Пропонуємо підбірку добавок, створених для зміцнення здоров’я, довголіття.

Молозиво — зміцнення імунітету

Молозиво вважається унікальним продуктом, в якому містяться імуноглобуліни, котрі забезпечують надійний захист організму новонародженого. Компанія Biotech USA Colostrum – це біоактивна добавка, створена на основі коров’ячого молозива, доповненого селеном.

Регулярне приймання молозива від Biotech USA дозволяє досягти таких ефектів:

 • зміцнити імунітет;
 • нейтралізувати вільні радикали, сповільнити процеси старіння;
 • профілактика онкологічних захворювань;
 • покращення роботи серця та судин;
 • підтримання ваги на стабільному рівні саме для вашого організму;
 • покращення результативності тренувань;
 • оперативне поповнення витраченої енергії;
 • покращення стану шкіри.

Ця добавка цікава і для чоловіків, адже вона покращує лібідо та потенцію.

Молозиво також випускається в форматі жувальних таблеток для дітей – така добавка є в асортименті компанії ChildLife.

Ефективне сповільнення процесів старіння

Старіння організму відбувається на клітинному рівні, під впливом вільних радикалів. Щоби сповільнити ці процеси, варто додати до раціону добавку, в якій міститься природний антиоксидант астаксантин. Така добавка присутня в асортименті компанії NOW.

Астаксантин не лише захищає клітини від пошкодження вільними радикалами, але й:

 • покращує роботу органів зору;
 • поліпшує роботу мозку;
 • зміцнює імунітет, загалом покращує тонус організму.
 • прийом астаксантину може бути корисним для підтримки загального здоров’я, зниження ризику утворення захворювань, що пов’язані з окислювальним стресом.

Ефективна комбінація L-карнітину і альфаліпоєвої кислоти

Добавка Puritan’s Pride Acetyl L-Carnitine, доповнена альфа-ліпоєвою кислотою, має потужний антиоксидантний ефект. Добавка покращує метаболічні процеси в організмі, тому може прийматися в процесі зниження маси.

Численні дослідження на тваринах показали, що поєднання альфа-ліпоєвої кислоти та ацетил-L-карнітину значно покращує спротив організму вільним радикалам.

Також поєднання цих кислот показало унікальні омолоджуючі властивості. Дослідження на тваринах показали, що зміна віку була рівноцінною омолодженню людини 80 років до середнього віку.

Puritan’s Pride Co Q-10 має схожі властивості — пришвидшує ліквідацію вільних радикалів, покращує роботу серця та судин. Важливою відмінністю є профілактика та підтримка організму в період лікування онкології.

В магазині MonsterLab вам допоможуть підібрати біологічно активні добавки, котрі допоможуть саме вам у покращенні стану здоров’я, а також у профілактиці хвороб.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua