Популярні моделі вінілових програвачів

Популяризація музики в цифровому форматі, стрімінгових платформ, зробила вінілові програвачі менш актуальними. Проте справжні поціновувачі якісної музики знають, чому варто обирати саме вінілові програвачі. Ці пристрої дозволяють насолодитися музикою в її оригінальному звучанні, в якому вона задумувалась музикантами та звукорежисером. Окрім цього, вініловий програвач буде чудовим доповненням до вишуканого інтер’єру. Нижче наводимо короткий огляд популярних моделей програвачів пластинок.

 

Прості в керуванні, бюджетні програвачі 

Попри поширену думку, що пристрої для відтворення вінілу мають високу ціну, можна знайти й досить доступні моделі. Наприклад, Denon DP-29F, основу котрого становить опорний диск з литого алюмінію. Такий диск виготовлено з високим рівнем точності, завдяки чому рівномірно розподіляє інерційну масу, забезпечує стабільне обертання. Це дуже важливо для якісного звучання.

Просте керування забезпечується автоматичною системою, котра вмикає музику простим натисканням кнопки. Після закінчення відтворення тонарм повертається в первісне положення, а диск припиняє обертання.

Хоча це модель бюджетного класу, в ній є вбудований фонокоректор, котрий можна під’єднати до підсилювача.

Pro-Ject DEBUT — вініловий програвач, що відрізняється компактними розмірами та ергономічною конструкцією. Важке та міцне шасі з МДФ може мати один з дев’яти варіантів оздоблення. Також тут передбачено три регульованих опори, котрі дозволяють установлювати модель на різних типах поверхонь.

Інші відмінності програвача:

  • електронне перемикання швидкостей обертання платівки;
  • демпфування конструкції термопластичним еластомером;
  • двигун також має додаткове демпфування, що робить його майже безшумним;
  • фірмовий тонарм з вбудованим шеллом та трубкою, виконаною з вуглеволокна.

 

Вінілові програвачі з розширеними можливостями 

В асортименті бренду Pro-Ject представлені програвачі вищої цінової категорії, зокрема Jukebox E OM5e. Це яскравий приклад аудіофільної системи все в одному. Важлива відмінність моделі — підтримка Bluetooth, котра дозволяє відтворювати музику, не під’єднуючись до джерела звуку дротами.

Також в цій моделі передбачені лінійний попередній підсилювач, а також підсилювач потужності. Щоби створити повноцінну систему, потрібно просто під’єднати пару акустичних систем.

Цей вініловий програвач з ремінним приводом встановлюється максимально швидко, адже він налаштований вже з заводу.

Сила натискання і антіскейтінг вже налаштовані, тому користувачу не потрібно буде витрачати додаткові зусилля. Трьохконтактний роз’єм живлення знижує гул і шум в критичних умовах електроживлення.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua