СБУ показали свої надводні дрони, з яких атакували Керченський міст

СБУ показали свої надводні дрони, з яких атакували Керченський міст -

СБУ показали свої надводні дрони, з яких атакували Керченський міст — фото: https://t.me/SBUkr

Служба безпеки України показала надводні дрони SeaBaby («Морський малюк») власної розробки. Саме з них атакували Керченський міст у липні, великий десантний корабель «Оленьогірський гірник» і танкер SIG.

СБУ оприлюднила фото і відео зі своїми надводними дронами SeaBaby («Морський малюк»).

Публікація з’явилася після того, як голова СБУ Василь Малюк у коментарі СNN заявив, що ці дрони атакували Керченський міст у липні, великий десантний корабель «Оленьогірський гірник» і танкер SIG.

За словами Малюка, дрони роблять на одному з підземних виробництв в Україні. «Морський малюк» може нести бойовий заряд від 450 до 850 кілограмів. Над розробкою цих дронів і їх виготовленням працює колектив СБУ, якому допомагають цивільні інженери й айтішники.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Для ураження російського десантного корабля і танкера SIG було використано два окремі надводні дрони, в кожному з яких було по 450 кілограмів бойової частини, повідомив голова СБУ. Всі уражені цілі є «цілком законними», відповідно до українського законодавства і норм міжнародного права.

За словами Малюка, західні партнери не беруть участі в проведенні даних спецоперацій, але «активно переймають унікальний досвід СБУ».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua