Серед блогерів, які розповівдають світу про Україну, проведуть конкурс

Серед блогерів, які розповівдають світу про Україну, проведуть конкурс

Серед блогерів, які розповівдають світу про Україну, проведуть конкурс фото: thehungrypartier.com

З початку повномасштабної війни українські блогери активно протидіяли російським наративам та стали голосами істини, які показували світу правду про агресію РФ. Всі ті, хто готовий й надалі розповідати правду у мережі, можуть стати учасниками конкурсу.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Організатори кажуть, що конкурс стипендій влаштовано для відеоблогерів, які створюють або планують створювати контент про Україну англійською, іспанською, французькою, китайською, арабською та іншими мовами. Виключення – ролики російською мовою.

Пріоритетною платформою відеоблогінгу є Youtube, проте приймають участь можуть взяти також блогери, що працюють в TikTok.

Заявки треба встигнути подати на онлайн-платформі до 18 листопада. Результати конкурсу обіцяють опубліковати не пізніше 28 листопада.

Вимоги:

  • Наявність активного каналу з відеоконтентом, який оновлювався протягом останніх 3 місяців;
  • Вік каналу не менше ніж 6 місяців;
  • Тематичне спрямування контенту на протидію інформаційній війні, а саме: відображення реального стану справ в Україні, розвінчування російської дезінформації, просування України, її історії та культури або розкриття імперської колоніальної сутності сучасної РФ для міжнародних аудиторій;
  • Цінності каналу збігаються з цінностями демократії та відкритого суспільства (будь-яка критика окупантів не порушує ці цінності);
  • Канал розміщує лише авторський контент і використовує продукти чужого авторського права лише на умовах fair use;
  • Мати план створення іншомовного контенту;
  • Бути громадянином України або податковим резидентом України.

Розмір стипендії може складати від 100 до 180 тисяч гривень і залежатиме від змісту заявки, запропонованого бюджету та популярності каналу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua