У Києві чиновник КМДА продавав місця на ярмарках за 500 доларів

У Києві урядовець КМДА продавав місця на ярмарках за 500 доларів.

У Києві урядовець КМДА продавав місця на ярмарках за 500 доларів. Фото: unsplash.com

У Києві начальник одного з управлінь КМДА продавав місця на продуктових ярмарках та отримував за це по 500 доларів від підприємців.

Корупціонеру повідомили про підозру щодо факту отримання неправомірної вигоди за надання місць на столичних ярмарках (ч. 3 ст. 368 КК України). У Київській прокуратурі розповіли, що він розробив корупційну схему видачі дозволів на встановлення додаткових торгових місць на ярмарках у Києві.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За кожне місце на торговому майданчику у центральних районах столиці фермери та підприємці платили йому по 500 доларів кожні три місяці, а надалі – по 150 доларів щомісяця. Якщо ж підприємці відмовлялися від цієї угоди, то для них створювали штучні перешкоди, щоб вони не могли працювати на території столиці.

Слідство провело обшуки у будинку підозрюваного та інших осіб, які можуть бути причетними до цієї схеми. Було вилучено документацію та «чернові» записи. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу для корупціонера.

Йому світить в’язниця терміном від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років, з конфіскацією майна.

У Києві урядовець КМДА продавав місця на ярмарках за 500 доларів.У Києві урядовець КМДА продавав місця на ярмарках за 500 доларів. Фото: t.me/kyiv_pro_office

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua