
В Ірпені проводять капітальний ремонт дорожнього покриття на окремих ділянках вулиць Северинівської та Соборної. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.
У зв’язку з виконанням робіт сьогодні, 5 травня, тимчасово діють обмеження руху транспорту. Зокрема, наразі обмежено проїзд на вулиці Северинівській — на відрізку від вулиці Лесі Українки до будинку №49. Роботи на цій ділянці вже завершуються, після чого рух буде відновлено.

У другій половині дня обмеження запровадять на вулиці Соборній — на ділянці від вулиці Тищенка до вулиці Івана Драча. Завершення робіт заплановане до кінця дня.
«Прошу водіїв врахувати ці зміни під час планування маршрутів і обирати альтернативні шляхи. Після завершення капітального ремонту на оновлених ділянках буде нанесено дорожню розмітку. Зокрема, цієї ночі КП «УЖКГ «Ірпінь» вже виконало нанесення розмітки на вулиці Мечникова, де нещодавно уклали нове асфальтне покриття», — додав Пащинський.

