В Ірпінській громаді продовжили дистанційку ще на тиждень

Фото: Unsplash

3 24 по 28 жовтня у всіх закладах освіти Ірпінської громади на Київщині продовжили дистанційне навчання. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Таке рішення ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області 13 жовтня 2022 року. Воно обумовлене посиленою загрозою ракетних обстрілів Російської Федерації.

"Також інформуємо про перенесення осінніх канікул в освітніх закладах Ірпінської громади на зимовий період. Про зміни в навчальному процесі буде поінформовано додатково", – зазначено в повідомленні.

У міськраді просять не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Що відомо

  • 10 жовтня внаслідок ракетного обстрілу з боку РФ території Київщини зазнали пошкоджень близько 30 об'єктів критичної і цивільної інфраструктури. Одна людина загинула, десятеро — поранені. Над областю було збито 12 російських ракет.
  • Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працювали у дистанційному режимі. Це 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти. Заклади професійної та фахової передвищої освіти також навчались дистанційно.
  • У Макарівській громаді на Київщині шкільні осінні і зимові канікули поєднають. Вони триватимуть орієнтовно більше, ніж 3 тижні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua