В Ірпінській громаді відкриють новий медичний центр для довготривалого лікування та паліативної допомоги (фото)

У Михайлівці-Рубежівці завершують підготовку до відкриття стаціонарного терапевтичного та паліативного відділення КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька. Новий медичний підрозділ працюватиме для внутрішньо переміщених осіб, жителів Торецької громади та мешканців Київської області.

Проєкт реалізується в межах співпраці Ірпінської та Торецької громад після підписання меморандуму про партнерство. Після звернення Торецької громади щодо підтримки релокованого медичного закладу Ірпінська громада надала приміщення в Михайлівці-Рубежівці, яке тривалий час не використовувалося та потребувало ремонту.

«Для розміщення відділення обрали будівлю в Михайлівці-Рубежівці, яка тривалий час не використовувалася та потребувала ремонту. Наразі основні роботи завершено. Попереду ще облаштування безбарʼєрного доступу та отримання медичної ліцензії, після чого заклад зможе прийняти перших пацієнтів», — написав на своїй сторінці у телеграм-каналі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.

Новий медичний підрозділ надаватиме послуги довготривалого лікування, паліативного догляду та медичного супроводу пацієнтів із хронічними захворюваннями.

«Це приклад взаємовигідної співпраці. Ми допомагаємо релокованому підприємству відновити роботу, підтримуємо людей, які через війну були змушені залишити свої домівки та робочі місця, а громада отримує новий медичний заклад. Дякую старості Михайлівки-Рубежівки Катерині Пасюк, директору КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Антону Довгополу, депутату Андрію Помазану та всім, хто долучився до реалізації цього важливого проєкту», — додав Олександр Пащинський.

Фото: Олег Гриб, ITV

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua