Вогненна помста: через побутову сварку під Києвом палали дві автівки

Палія затримали на Чернігівщині. Фото: Нацполіція України

Подія сталась на Вишгородщині. Палію повідомили про підозру — йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Як повідомляють в поліції Київщини, підпал стався на території Іванківської громади на Київщині. Про те, що згоріли машини, правоохоронцям повідомила їхня власниці.

Поліцейські встановили, що до підпалу причетний 52-річний чоловік — у нього з постраждалою виник побутовий конфлікт.

«За допомогою паливно-мастильних матеріалів він підпалив автомобілі Volkswagen та Ford, припарковані поблизу приватного будинку. Внаслідок пожежі обидва транспортні засоби були повністю знищені», — зазначають в поліції та додали, що речові докази були вилучені під час обшуку у помешканні фігуранта кримінального провадження.

Затриманий перебуває у статусі СЗЧ. Фото: Нацполіція України

Дві автівки згоріли вщент. Фото: Нацполіція України

Наразі підозрюваного, якого затримали на Чернігівщині і якому інкримінують умисне знищення чужого майна, вчиненого шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України), помістили в ізолятор тимчасового тримання. До того ж чоловік перебуває у статусі СЗЧ.

Читайте також:

  • На Подолі 23-річний киянин на замовлення ворожих спецслужб намагався підпалити банківське відділення
  • «Вирішувала» конфлікти підпалами: у Києві судитимуть 41-річну жінку

Ірина ГОЛОТЮК

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua