Вантажоперевезення і переїзди у Києві

У вашому житті будуть зміни, пов’язані з переїздом. Коли запакували речі, здалося, що їх так багато. Яку машину замовити для транспортування майна, щоб все помістилося, крихкі предмети не розбилися, м’які меблі залишилися чистими?

Менеджер (диспетчер) вантажоперевезень порадить відповідний транспорт. Адже багато що з того, що складає якісний переїзд, залежить від самого замовника. Своїм досвідом у блозі ділиться ця компанія – https://inka-trans.ua.

Алгоритм  успішних дій

Складнощі вантажоперевезень підстерігають на кожному етапі: підготовці майна до навантаження, транспортуванні та розвантаженні. Перший етап залежить безпосередньо від замовника. Необхідно продумати безліч моментів та виконати значну частину роботи.

• Складування. Подумайте про те, що вам доведеться пересортувати все те, що знаходиться на увазі, заховано в шафах, розміщено на балконі. Це означає, що замість запланованих спочатку 3-4 годин витратите цілий день. Тому почати займатися збиранням речей треба хоча б за тиждень до бажаної дати переїзду.

• Упаковка. Коробки для вантажних перевезень купуйте без жорсткої економії. Ви не зможете запакувати посуд із побутовою технікою чи канцтоварами. До приблизного розрахунку краще додати ще 25-30% на картон. Якщо вдома є великі сумки, тоді тари знадобиться менше. Скотч також береться із запасом.

• Вибір компанії. Всіляко можливими способами перевіряйте, кому зможете довірити перевезення речей. Зателефонувавши, наприклад, в «Інка-Транс», багато інформації ви отримаєте при розмові зі співробітником. Він запропонує кілька машин, озвучить ціновий формат на замовлення, транспортування та роботу вантажників. Забронює вам автівку на зручний час переїзду.

• Полегшення роботи для фахівців та вашого гаманця. Складнощі вантажоперевезень залишаються позаду, коли під’їхали до потрібного будинку. Але є ще один нюанс. Заздалегідь домовтесь із сусідами, щоб вони залишили місце для автомобіля перевізника. Чим далі буде шлях від машини до парадного, тим більше вам доведеться заплатити за працю працівників.

• Швидкий підйом. Наявність вантажного ліфта значно прискорить процес підйому майна вгору. У старих будинках його може не бути, а в «хрущовках» все доведеться тягати на плечах. Не приховуйте цей факт перед диспетчером вантажоперевезень, все одно доведеться сплатити за роботу вантажників за іншим тарифом.

Офісні вантажоперевезення

Вони відрізняються від квартирних повним комплексом послуг: від складання до розпакування, розміщення меблів та винесення витрачених матеріалів. Мувінг дозволяє власнику бізнесу весь клопіт по переїзду перекласти на плечі транспортної компанії. Коробки для вантажоперевезення приїдуть до місця упаковки у необхідної кількості.. В обов’язковому порядку складається договір із зазначенням всіх операцій, що проводяться, перерахуванням одиниць майна.

Як видно, складнощі вантажоперевезень здебільшого усуваються. Головне все робити заплановано та без поспіху.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua