У Києві не планують скасовувати комендантську годину у новорічну ніч

У Києві не планують скасовувати комендантську годину у новорічну ніч

Фото: amazing-ukraine Стало відомо, чи скасують у Києві комендантську годину на Новий рік

Секретар Київської міськради Володимир Бондаренко заявив, що гірлянду на ялинці на Софійській площі вмикатимуть на Новий рік та на Різдво.

У Києві не планують скасовувати комендантську годину під час святкування Нового року. У новорічну ніч комендантська година, як завжди, діятиме з 23:00 до 5:00. Про це повідомив заступник київського міського голови — секретар Київської міськради Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу Київ.

Він також зазначив, що гірлянду на ялинці на Софійській площі вмикатимуть на Новий рік та на Різдво, а також намагатимуться і вечорами, «щоб кияни могли відчути елемент свята».

«Швидше за все, режим комендантської години діятиме і на Новий рік. Тому жодних великих святкувань у столиці Нового року та Різдва не буде. Привезти дитину до ялинки, подивитися, дотримуватися правил безпеки — так. Не підсвічуватиметься ялинка під час повітряної тривоги», — розповів Бондаренко.

Нагадаємо, кияни звернулися до місцевої влади з проханням скасувати комендантську годину у столиці в ніч на 1 січня 2023 року. Відповідну петицію розміщено на сайті Київради.

Також повідомлялося, що на Полтавщині вводять «комендантську годину для дітей».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua