У Києві під час рейду вручили повістки 119 громадянам

У Києві під час рейду вручили повістки 119 громадянам

Фото: Национальная полиция Украины Поліція проводить рейди разом із представниками військкоматів

Чоловікам, які без дозволу перебували поза домом під час комендантської години, вручили повістки з метою перевірки їхнього перебування на військовому обліку.

У Києві поліцейські провели рейд розважальними закладами, а представники військових комісаріатів при цьому вручили повістки 119 громадянам. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Усього було перевірено 427 закладів. Чоловікам, які без дозволу перебували поза домом під час комендантської години, вручили повістки з метою перевірки їхнього перебування на військовому обліку.

Начальник поліції Києва Іван Виговський нагадав, що з 1 вересня роботу закладів громадського харчування, нічних клубів та місць відпочинку громадян дозволено до 22:00. У зв’язку з цим поліцейські столиці посилили контроль за дотриманням комендантської години та діяльності суб’єктів господарювання.

«Поліцейські столиці закликають мешканців Києва не нехтувати встановленими правилами та безпекою. Також правоохоронці нагадують, що пересування містом у комендантську годину дозволено лише транспорту за спецперепустками, а громадянам у випадках крайньої необхідності», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, заступник міністра оборони Ганна Маляр розкритикувала «паніку» через інформацію про «призов жінок в армію» і пояснила, які спеціальності потрібні ЗСУ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua