У київській школі з’явився «клас безпеки»

У київській школі з'явився "клас безпеки"

Фото: ГСЧС Заняття у «класі безпеки»

У «класі безпеки» у день відкриття рятувальники в ігровій формі повідомили дітям життєво важливу інформацію.

У столичній школі з’явився перший «клас безпеки». Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Клас, який, на думку рятувальників, у сучасних умовах має бути у кожному навчальному закладі, першим з’явився у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням математики №17 (Подільський район).

Клас обладнаний усім необхідним навчальним матеріалом та рятувальним обладнанням.

У «класі безпеки» у день відкриття рятувальники в ігровій формі повідомили дітям життєво важливу інформацію, яка допоможе зберегти життя, вижити в екстремальних умовах, а також навчить відповідальному ставленню до власної безпеки.

На заняттях діти розмальовували картинки на протипожежну тематику та відповідали на запитання рятувальників. Під час заходу пожежники разом із дітьми відпрацювали дії у разі виникнення пожежі чи повітряної тривоги та переглянули навчальний відеоролик.

З нового навчального року у спеціальному класі заняття з безпеки життєдіяльності проходитимуть за розкладом, проводитимуть їх не лише педагоги, а й рятувальники.

Нагадаємо, за інформацією МОН, з початку війни в Україні російськими військами пошкоджено 2,4 тис. навчальних закладів, із них понад 270 зруйновано повністю.

Станом на кінець серпня за межами України перебуває понад 640 тисяч школярів, ще близько 200 тисяч дітей шкільного віку — на тимчасово окупованих Росією територіях.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua