У КМДА закликають киян знову вдягати маски у громадських місцях

Фото: Уніан

Київська влада закликає вдягати маски у публічних місцях, зокрема, у транспорті, місцях обслуговування відвідувачів та навчальних закладах. Відповідні рекомендації затвердив Штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Підприємців просимо оновити маркування для дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами", — йдеться у повідомленні.

У КМДА зазначають, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу короновірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах.

Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", Універмаг "Україна". На базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Що відомо

  • Рівень захворюваності на COVID-19 стрімко зростає — за тиждень, із 26 вересня до 2 жовтня, у Києві зареєстровано 2515 випадків захворювання на COVID-19, госпіталізовано 242 людини, 22 людини померли.
  • У МОЗ прогнозують, що пік захворюваності на COVID-19 слід очікувати на початку жовтня. В попередні роки загострення припадало на кінець жовтня — початок листопада.
  • Міністерство охорони здоров'я знову щотижня буде публікувати дані про захворюваність на COVID-19 та кампанію з вакцинації в Україні. У МОЗ кажуть, що статистику оприлюднюватимуть регулярно через зростання кількості хворих та наближення епідемічного сезону.
  • В Україні до 31 грудня 2022 року продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації через Covid-19.
  • Міністерство охорони здоров’я 20 липня дозволило введення другої бустерної дози вакцини проти COVID-19 усім людям віком від 60 років, а також людям віком від 18 до 59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу коронавірусної інфекції.
  • Київ отримав від МОЗ України 46 800 доз вакцини Comirnaty (Pfizer) від коронавірусу. Препарат розподілять між медичними закладами столиці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua