Засобами ППО збивається до 70% російських ракет – керівник Київської військової адміністрації

Микола Жирнов

КИЇВ. 4 вересня. УНН. Засоби ППО збивають від 50 до 70% ворожих ракет. Про це в інтерв’ю АрміяInform розповів начальник Київської міської військової адміністрації генерал-майор Микола Жирнов, передає УНН.

Цитата

«Аналіз авіаційно-ракетних ударів росії показує, що від 50 до 70% ворожих ракет збивається засобами ППО, як авіацією, так і зенітними ракетними підрозділами. Але, на жаль, сьогодні 100% ефективність дій ППО ми не можемо забезпечити, це повʼязано з обʼєктивними причинами – недостатньою кількістю засобів розвідки, авіаційних та зенітних ракетних комплексів. В основному – це радянські системи, в яких немає такої ефективності та надійності, як у засобів ППО країн-партнерів НАТО», — розповів Жирнов.

Він наголосив, що допоки у противника є ракетна та авіаційна зброя, доти й буде загроза завдавання ракетно-авіаційних ударів.

«Можна сьогодні констатувати те, що противник не може використовувати свою авіаційну зброю безкарно, а також не може забезпечити ефективність своїх ракетних ударів. Це стало можливим завдяки роботі системи ППО, героїзму та професіоналізму наших військовослужбовців», — додав Жирнов.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua