Кияни отримають до 1500 грн з нагоди Дня захисників і захисниць: деталі

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. З нагоди Дня захисників і захисниць окремі категорії киян отримають від 900 до 1500 грн. Про це повідомила пресслужба КМДА, інформує УНН.

Цитата

«Одноразову адресну матеріальну допомог, згідно з розпорядженням Київського міського голови Віталія Кличка, отримають кияни та внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані та фактично проживають у Києві. Цей вид допомоги передбачений Київською міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки», — ідеться у повідомленні.

Деталі

1500 гривень отримають:

• кияни – члени сімей осіб, які брали участь у АТО, які загинули, пропали безвісти під час антитерористичної операції.

• кияни – члени сімей осіб, які загинули або померли через поранення під час Революції Гідності. Також якщо члену родину посмертно присвоєно звання Героя України за громадянську мужність та патріотизм під час подій 2014 року.

• кияни – члени сімей осіб, які добровільно забезпечували проведення АТО, забезпечували національну безпеки і оборону (зокрема як волонтери) та загинули чи пропали безвісти.

• кияни – члени сімей загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

1100 гривень отримають:

• кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі у масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

1000 гривень отримають:

• кияни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО.

• кияни – бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України;

• кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості і звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

900 гривень отримають:

• кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження і звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Як зазначили, особи, які належать одночасно до кількох категорій, отримають одну виплату в більшому розмірі. Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.

Нагадаємо

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік громад, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua