
Світлина з виставки. Фото: КМДА
21 квітня у вестибюлі станції метро «Золоті Ворота» відкрилася фотовиставка «Укорінені».
Виставка відкрилася до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Організатором проєкту є благодійна організація «Благодійний фонд «Арт Ре-Хаб», повідомляє офіційний сайт столичної влади.
Експозиція є частиною мистецько-дослідницького проєкту художниці Зінаїди Кубар «Життя після життя», який формувався протягом 10 років дослідження територій Чорнобильського Полісся.
У центрі виставки — робота «Укорінені», яка розповідає історію людей, які лишилися в селах зони відчуження, про їхній спосіб життя та досвід проживання після трагедії.
До експозиції увійшли портрети самоселів, доповнені авторськими орнаментами та цитатами з особистих розмов художниці з героями.
Проєкт побудований як багатошаровий простір, у якому документальність поєднується з міфологією, дослідження — з мистецтвом, а особистий досвід — із колективною пам’яттю та уявленням про майбутнє.
Відвідати виставку на станції метро «Золоті ворота» можна до 3 травня включно.




Читайте також: «У Лондоні презентували скульптури зі сталі снарядів — роботи українських та британського митця».
Катерина НОВОСВІТНЯ
