Покинутий господарями пес Шерік шукає нову родину на Київщині

На Київщині волонтери ГО «В добрі руки» шукають нову родину для собаки на ім’я Шерік, якого разом із двома братами невідомі висадили з автомобіля та залишили напризволяще. Про це повідомили волонтери на своїй сторінці у Фейсбук. 

Після цього тварини розгублено бігали вулицями міста. Волонтерам довелося докласти чимало зусиль, щоб відловити собак і повернути їм довіру до людей.

Шеріку близько семи років. За словами волонтерів, це добрий і лагідний пес середнього розміру на коротких лапках, який раніше мав дім. Попри пережиту зраду, він залишається відкритим до людей і дуже потребує турботи та любові.

Умовна дата народження собаки — 15 липня 2019 року. Шерік має палеве забарвлення, вакцинований, чипований та забезпечений ветеринарним паспортом.

Якщо ви готові подарувати Шеріку новий дім, напишіть у Viber за номером 098 177 84 34 із повідомленням «додому» або зверніться у Telegram: v_dobri_ruky.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua