Розкрито корупційну схему видачі дозволів на міжнародні перевезення

Розкрито корупційну схему видачі дозволів на міжнародні перевезення

Фото: СБУ СБУ розкрила чергову злочинну схему

Начальник одного з управлінь Укрінтеравтосервісу видавав за гроші документи, які мають надаватися безкоштовно.

У Києві СБУ ліквідувала корупційну схему видачі дозволів на вантажні перевезення більш ніж у 50 країн світу. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Служба безпеки викрила у державному підприємстві Укрінтеравтосервіс злочинну схему отримання грошей від компаній-перевізників, до якої причетний начальник одного з управлінь. Він налагодив механізм регулярного отримання хабарів за видачу дозволів на безперешкодне транспортування товарів до всіх країн Євросоюзу та інших держав європейського континенту», — повідомляє прес-служба.

Начальник управління за гроші обіцяв допомогти в отриманні дозволів країн-учасниць Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ) на міжнародні вантажні перевезення.

«Ці документи експортери мають отримувати відповідно до встановленої процедури безкоштовно. Проте чиновник вирішив на цьому заробити: за винагороду від 1,5 до 6 тис. дол. гарантував не створювати штучних перешкод. Чиновник залучив свою родичку як посередницю для отримання грошей та їхнього обліку. Обом зловмисникам повідомлено про підозру», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що СБУ заблокувала активи енергетичної компанії РФ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua