Сайдинг у Львові – сучасний спосіб оформлення будівлі

Зараз сайдинг є популярним елементом обробки фасадів будівель. Це рішення ефективно захищає будинок від прояву екстремальних погодних умов та якісно зберігає тепло в приміщенні. Фасад, обшитий таким матеріалом, може виглядати як ультрасучасна споруда. Компанія «Сотекс Трейд» пропонує замовникам різні варіанти виробів. Треба вибрати окрему пропозицію на сайті. Від цього залежить ціна сайдингу з монтажем. Дім прослужить довго лише в тому випадку, якщо професійно виконується належна роботу та використовуються сучасні інструменти.

Переваги рішення

Чому сайдинг такий вигідний:

  • Будь-яку споруду можна зробити більш привабливою, обшив її сайдингом. Навіть старовинний будинок здасться абсолютно новим.
  • Існує кілька варіантів оформлення. Є багато відтінків на вибір. Сайдинг-панелі створюють у вигляді різних природних матеріалів. Не має значення, з чого складається будинок.
  • Довговічність. Навіть через десятиліття обшитий сайдингом зовнішній вигляд неможливо відрізнити від того, що був щойно зроблений. Виробники провідних брендів дають 50-річну гарантію на свої товари.
  • Витримує сувору погоду та несподівані удари. Йому не страшні механічні пошкодження, дощ, сніг, град, вітер, щури або комахи.
  • «Обшив і забув» – конструкція не потребує обслуговування. Потиньковані стіни та натуральні оздоблювальні матеріали повинні періодично фарбуватись. Сайдинг не вимагає всього цього – його треба мити шлангом раз на рік.
  • Приховує недоліки конструкції. Не має значення, якщо будівельний матеріал не естетично привабливий. Дефекти під сайдингом не видно. Якщо фасад дещо нерівний (але все ж конструктивно міцний), то обшивка візуально вирівняє стіни.
  • Панелі досить легкі. Додаткове зміцнення стін і фундаменту не потрібно. Установку може виконати одна людина.
  • Простий монтаж. Для скріплення панелей між собою використовуються спеціальні замки. Як правило, вся робота займає кілька днів. Якщо будинок особливо складний, то не більше двох тижнів.
  • Екологічно чистий матеріал. Санітарно-епідеміологічні висновки підтверджують екологічну чистоту високоякісного матеріалу. Весь товар має необхідні сертифікати.

Клієнта радує й низька вартість рішення. Фасад з сайдингом в 10 разів дешевше оздоблення цеглою або натуральним каменем.

Чому саме наш інтернет-магазин?

На сайті modernpl.com.ua/ замовник знайде якісний матеріал для сучасного сайдингу. Ми працюємо виключно з перевіреними виробниками та оновлюємо наш асортимент товарами високої якості, які відповідають, якщо не перевершують, очікування покупця. Магазин оздоблювальних матеріалів має найкращу роздрібну цінову політику у Львові, оскільки закуповує будівельні матеріали безпосередньо у виробників. Це допоможе покупцеві оптимізувати бюджет на ремонт.

Найголовніше для нас – задоволений клієнт. Як наслідок, ми піклуємося про кожного споживача, намагаючись надати повну підтримку, починаючи від рекомендацій щодо вибору матеріалу до своєчасної та зручного доставлення.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua