У Києві пролунало кілька вибухів: перші подробиці

У Києві пролунало кілька вибухів

У Києві пролунало кілька вибухів фото: kyiv.comments.ua

Сьогодні, 14 січня, після 06:00 у Києві пролунало кілька вибухів, які було чути на лівому та правому березі столиці. Повітряну тривогу у місті не оголошували.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На тлі звуків вибухів у столиці у проросійських пабликах почала масово з’являтися інформація про наступ з Білорусі. Голова офісу президента України Андрій Єрмак заспокоїв українців, написавши коментар із одного слова: «Спокійно».

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ, генерал-лейтенант Олександр Павлюк вже спростував заяви пропаганди РФ – наступу з Півночі немає. За його словами, вибухи в столиці не пов’язані з загрозою з повітря чи роботою ППО, а також з будь-якими воєнними діями.

— Якби була загроза – ви почули б сигнал тривоги. Причину вибухів буде повідомлено окремо, — прокоментував військовий.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба повідомив, що після звуків вибухів на одному з об’єктів критичної інфраструктури виникло загоряння. На місці працюють відповідні служби.
Попередньо, без постраждалих.

PRO-kyiv.in.ua писав, що Київ укріплений та забезпечений на 100%. Навколо столиці збудовано потужні фортифікаційні укріплення та інші оборонні споруди. Влада міста запевняє, що з лютого провела великий обсяг робіт, щоб убезпечити мирних жителів у разі можливого повторного настання армії РФ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua