В Ізюмі експерти сьогодні ексгумували 59 тіл, серед них 17 військових

Як зазначають фахівці, у більшості ексгумованих наявні сліди насильницької смерті.

І Ізюмі триває ексгумація тіл Телеграм-канал голови Харківської ОВА Олега Синєгубова

Експерти Нацполіції в Харківській області на сьогодні ексгумували 59 тіл, знайдених на місці масового поховання в Ізюмі. 

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Тіла 16 цивільних чоловіків та 26 жінок доставлять на подальшу експертизу. 17 — військовослужбовців. Як зазначають фахівці, у більшості — наявні сліди насильницької смерті. Роботи тривають», — написав він.

Відео дня

Синєгубов зазначив, що масові поховання в Ізюмі налічують більше 450 могил і «це трагічний і жахливий наслідок піврічної окупації».

«Світ має бачити злочини росіян, аби всі винні понесли покарання!», — заявив він.

Масові поховання під Ізюмом підтверджують, що Буча не була аномалією для окупантів — ISW

Під Ізюмом вже розкопали тіла 22 цивільних та 17 військових

Серед тіл, які були ексгумовані сьогодні в Ізюмі, 99% з ознаками насильницької смерті

Пркоментував ексгумаційні роботи і президент України Володимир Зеленський. «Сьогодні в Ізюмі Харківської області продовжились ексгумаційні роботи на місці знайденого масового поховання. Проводяться експертизи тіл. Отримані нові докази тортур, які застосовувалися до людей, що там поховані. У звільнених районах Харківщини знайдено вже понад десять катівень у різних містах і селищах», — зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, 16 вересня голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що на деокупованих територіях Харківської області виявлено 10 катівень. Також поблизу міста Ізюм, що перебувало в окупації, виявлено орієнтовно 445 поховань цивільних людей.

За даними уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олега Котенка, в Ізюмському районі виявили п’ять кладовищ, де поховані загиблі внаслідок російської агресії цивільні та військові.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua