У більшості програли «Колосу». «Олександрія» не виграла у дев’ятому матчі поспіль

Протистояння захисника «Колоса» Микити Бурди з півзахисником «Олександрії» Владиславом Калітвінцевим, 21 жовтня 2023 року, Олександрія. Фото: upl.ua

В 11-му турі української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області програв ковалівському"Колосу" з Київщини з рахунком 0:1. Гра відбулася на стадіоні "Ніка" в Олександрії, з 54-ої хвилини господарі грали у більшості.

Гру активніше розпочали підопічні Руслана Ротаня на сьомій, восьмій та десятій хвилині свою команду від пропущених м'ячів рятував голкіпер "Колоса" Кіріл Фесюн. Моменти мали олександрійці Шулянський, Ковалець та Калітвінцев.

Ковалівці відповіли ударом майже з центра поля від Демченка на 14-ій хвилині та ударом з меж карного майданчика суперників від Ільїна на 32-ій — голкіпер господарів Георгій Єрмаков впорався з цими ударами.

Єдиний та переможний гол підопічні Ярослава Вишняка набили на останній хвилині першого тайму. Після подачі кутового м'яч відлетів до ексгравця "Олександрії"Валерія Лучкевича, і той точно пробив повз голкіпера — 0:1.

У компенсований до першої половини гри час двічі міг забивати ковалівський бразилець Дієго Сілва: в першому моменті його удар відбив голкіпер суперників, у другому легіонер "Колоса" пробив над воротами.

На 52-ій хвилині гравець гостей Кіріл Попов грубо порушив правила проти олександрійця Логінова, за що отримав жовту картку, та за дві хвилини, після перегляду відеоповтору, арбітр матчу Дмитро Кривушкін змінив своє рішення і замінив попередження на пряму червону картку. Решту матчу ковалівці грали вдесятьох.

Після вилучення в команді гостей господарі заволоділи ініціативою, намагаючись, мінімум, зрівняти рахунок. Свої моменти мали Михайленко, Шостак, Калітвінцев та Погорілий, та, багато в чому завдяки голкіперу "Колоса" Фесюну, його команда втримала мінімальну перевагу в рахунку до фінального свистка.

Поразка від "Колоса" стала шостою в сезоні для олександрійців, команда з Кіровоградщини не виграє у дев'ятому турі поспіль, має дев'ять очок і йде 12-ою в чемпіонаті.

"Колос" після третьої перемоги в сезоні має 15 очок і посідає сьому сходинку турнірної таблиці першості.

У 12-му турі "Олександрія" зіграє на виїзді проти львіського "Руха", ковалівці вдома прийматимуть київське "Динамо".

"Олександрія" – "Колос" 0:1

Гол: Лучкевич, 45

"Олександрія": Єрмаков — Савченко (Плакса, 64), Логінов, Мартинюк — Ковалець (Погорілий, 25), Смирний (Скорко, 64), Шостак (Кулаковський, 88), Михайленко — Сігеєв, Шулянський (Джевані, 64), Калітвінцев.

"Колос": Фесюн — Ємець, Чорноморець, Бондаренко, Бурда — Лучкевич, Мілько (Богданов, 79), Демченко (Салабай, 90+5), Дієго Каріока (Безбородько, 66), Ільїн (Болбат, 66) — Попов.

Попередження: Савченко, 58, Логінов, 89 — Бондаренко, 18

Вилучення: Попов, 54 (пряма червона)