У Києві заблокували нафтотрейдингову компанію з кремлівської структури (ФОТО)

Торгували нафтопродуктами в промислових масштабах

У Києві заблокували роботу підприємства, що входило до структури кремлівської «Газпром нєфть». Про це розповіли у Службі безпеки України, передають Pro-KYIV.in.ua.

Одна зі столичних компаній займалась оптовим продажом російських нафтопродуктів. Грошовий обіг збуту нафтопродуктів у промислових масштабах становив сотні мільйонів гривень. Російські паливно-мастильні матеріали українська «філія» отримувала з РФ та зберігала на власних великогабаритних складах.

Продукція, якою торгувала заблокована столична компанія, застосовуються для технічного обслуговування транспортних агрегатів. Частину отриманих від збуту грошей перераховували в федеральний бюджет Росії. Для реалізації товару афілійованим фірмам та клієнтам з тіньового ринку використовували логістичні бази.

На складах нафтопродуктів провели обшуки. Під час слідчих дій вилучили понад 27 тон мастил. Продукція зберігалась у ємностях з маркуванням російської корпорації. Вартість конфіскованого товару оцінюють у майже 10 мільйонів гривень. Усі вилучені нафтопродукти передадуть на потреби Збройних Сил України. Заходи для притягнення до відповідальності організаторів та учасників підривної діяльності проти України тривають.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві затримали шпигуна. Він збирав дані про постачання озброєння в Україну із Заходу. СБУ запобігла передачі в РФ секретної інформації. Зрадником виявився мешканець столиці. Він позиціонував себе як військовий експерт. Для збирання розвідувальних відомостей киянин використав особисті зв’язки, зокрема у оборонній сфері. Свій інтерес іноземним озброєнням маскував під виглядом збору аналітики.

Нагадаємо, в центрі Києва заарештували будівлю, що належить російському виробнику ядерного палива — державному акціонерному товариству «Росатом». Інформацію про власника будівлі ретельно приховували. Для цього не вносили відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Читайте також, що буде з заарештованим майном скандального ТРЦ Ocean Plaza. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua